Sıkça Sorulan Sorular

Home / Sıkça Sorulan Sorular

AKLINIZDA SORU İŞARETİ KALMASIN

T1 Salon Yazılım Nedir?

T1 Salon Yazılım kuaförler, güzellik salonları ve estetik merkezleri için özel olarak geliştirilmiş ticari bir yazılımdır. Bulut Bilişim Teknolojisi altyapısını kullanmaktadır.
Yani bilgisayarınıza herhangi bir kurulum yapmanıza gerek yoktur. Tüm işlemler internet üzerinden gerçekleştirilmektedir

T1 Salon Yazılım’ı Hangi Cihazlar ile Birlikte Kullanabilirim?

T1 Salon Yazılım, internet erişimi olan cihazlar ile birlikte kullanılmaktadır.Masaüstü bilgisayarlar, tablet bilgisayarlar (iPad modelleri), endüstriyel dokunmatik bilgisayarlar ve akıllı cep telefonları ile T1 Yazılım’ı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

T1 Salon Yazılım’ı Kullanmak İçin Bilgisayarda Özel Bir Ayar Yapmak Gerekir mi?

Hayır. Eğer bir internet tarayıcınız varsa, T1 Salon Yazılım’ı da hiçbir özel ayar yapmadan kullanabilirsiniz.

T1 Salon Yazılım Güvenli Midir?

T1 Salon Yazılım üzerinde yaptığınız işlemler, internet üzerinden aktarılarak endüstriyel standartlarda şifreleme algoritmaları ile veri merkezlerinde saklanmaktadır.
Bilgileriniz T1 Yazılım çalışanları dahil kimse tarafından görüntülenemez. Sisteme girişte kullanılan şifreler endüstri standartı SSL şifreleme sistemi ile korunmaktadır Online bankacılık sisteminde kullanılan güvenlik protokolü kullanılmaktadır.

Bilgilerim Nerede Saklanıyor?

Tüm kayıtlarınız uzak bir sunucuda en yüksek güvenlik seviyesi ile saklanmaktadır. Bilgilerinize sizin dışınızda hiç kimsenin ulaşması mümkün değildir.
Bilgisayarınıza kurulum yapmadığınız için hiçbir virüsten etkilenme ihtimaliniz yoktur. Bulut Bilişim Teknolojisi sayesinde işletmenizde olmadığınız zaman bile sisteme bağlanabilirsiniz. Bilgisayarınız çökse bile başka bir bilgisayardan işlem yapmaya devam edebilirsiniz. Kesinlikle veri kaybına uğramazsınız.

T1 Salon Yazılım’ı Kimler Kullanabilir?

Kuaförler,berberler,güzellik salonları ve estetik merkezleri T1 Salon Yazılım’ı rahatlıkla kullanabilir.

T1 Salon Yazılım’ı En Fazla Kaç Kişi Kullanabilir?

Böyle bir kısıtlama yoktur. Lisans satın alarak istediğiniz sayıda kişinin T1 Salon Yazılım’ı kullanmasını sağlayabilirsiniz.

T1 Salon Yazılım Hizmetinden Yararlanabilmek İçin Hangi Özellikte Bir Bilgisayar Gerekir?

İnternet tarayıcısı ve internet bağlantısı olan herhangi bir bilgisayar ile T1 Salon Yazılım’ı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ekstra bir donanıma ihtiyacınız yoktur. Ancak T1 Salon Yazılım Touch’ı keyifle kullanmak için dokunmatik bir bilgisayar ya da tablet sahibi olmanızı öneririz.

T1 Salon Yazılım’a Cep Telefonumdan Kullanabilirliyim ?

Eğer internet bağlantısı olan akıllı bir telefona sahipseniz hiç bir extra uygulama olmadan rahatlıkla T1 Salon Yazılım’a kullanabilirsiniz.